Slide dla mężczyzn ebooki

EBOOK | Program Gladiator

99,00 


Dołącz do programu z którego korzysta tysiące Polaków. Nauczę Cię jak kształtować swoją sylwetkę w efektywny i szybki sposób. Możesz zacząć już dziś, bo dostęp dostajesz od razu po zakupie.  
Zbudujesz siłę. Wyrzeźbisz mięśnie. Poprawisz zdrowie. Nabierzesz pewności siebie.

Co znajdziesz w e-booku?

„Program gladiator” da Ci szereg informacji i porad związanych z zyskaniem wymarzonej sylwetki w prosty sposób. Znajdziesz 10 gotowych planów treningowych, zarówno dla osób początkujących jak i średnio-zaawansowanych, a także wyjaśnię Ci, jak zmieniać te plany pod siebie. Poznasz różne strategie żywieniowe dopasowane do Ciebie i Twojego trybu życia. Nie musisz więc być osobą, która wcześniej już trenowała na siłowni. Ten e-book pomoże Ci zacząć ze wszystkim od zera. Dzięki poradom zawartym w e-booku będziesz mógł miesiącami, jak nie latami, kształtować swoją sylwetkę, a także poznasz sposoby kontrolowania efektów pracy. Nie brakuje także porad dotyczących motywacji i tego jak przebyć ten proces. Znajdziesz tutaj również rozdział „6pak w 12 tygodni”, który krok po kroku wyjaśni Ci jakie wprowadzać zmiany w sylwetce, żeby odkryć mięśnie brzucha, nie tylko na lato, ale na LATA.

 

Co zyskasz dzięki temu e-bookowi?

Dzięki „Programowi gladiator” będziesz mógł nie tylko osiągnąć wymarzoną sylwetkę poprzez gotowe plany treningowe i porady żywieniowe w nim zawarte, ale także poprawić swoje zdrowie i samopoczucie. Poprawisz także swoją samoocenę, zwiększysz pewność siebie i zaoszczędzisz czas oraz pieniądze, które straciłbyś na to, co nie zadziałałoby tak, jak byś tego oczekiwał. Ten E-book jest w cenie przeciętnego suplementu, który nie przyniesie nawet ułamku tego, co możesz zyskać inwestując w Program Gladiator. Zostaniesz także dodany do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie będziesz mógł pochwalić się efektami i poznać inne osoby, które skorzystały z tego poradnika, zadać pytanie oraz zawrzeć nowe znajomości.

EBOOK | BARKI 3D

69,00 

Marzysz o dużych, silnych i sprawnych barkach? Ten e-book jest dla Ciebie!

To program treningowy na 14 tygodni, dzięki któremu poprawisz rozmiar swoich mięśni naramiennych.

Marzysz o dużych, silnych i sprawnych barkach? Ten e-book jest dla Ciebie!

To program treningowy na 14 tygodni, dzięki któremu poprawisz rozmiar swoich mięśni naramiennych.

Chcesz zbudować estetyczną sylwetkę i wyrzeźbić brzuch bez wychodzenia z domu? Ten program jest dla Ciebie!

Mężczyzno – sylwetka marzeń czeka

Umięśnione ciało, najlepiej w kształcie litery V, kaloryfer na brzuchu, piękna klata i bicepsy plus odpowiednio umięśnione nogi, to sylwetka, o której marzy większość mężczyzn. Taka sylwetka też na pewno zwróci uwagę płci przeciwnej. Czy da się uzyskać taką sylwetkę bez wyrzeczeń, codziennej harówki na siłowni i restrykcyjnej diety? Oczywiście!

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń

Uzyskanie wymarzonej sylwetki bez wyrzeczeń, codziennych treningów i restrykcyjnych diet jest jak najbardziej możliwe. Jednak ważne jest, aby plan treningowy i żywienie było odpowiednio dopasowane do każdego człowieka i jego ciała. Tylko odpowiednio dostosowany trening i dieta pozwolą na uzyskanie sylwetki estetycznej. Przykładowy plan treningowy na cztery dni znajduje się w e-booku „Estetyczna sylwetka”. W e-booku można przeczytać też ważne informacje o poszczególnych elementach treningu, a także żywieniu czy motywacji.

Tylko trzy dni treningu i ulubione potrawy

Wystarczy trenować trzy razy w tygodniu, a jeść można to, co się lubi, by uzyskać wymarzoną sylwetkę. Takie informacje można przeczytać w poradniku „Program gladiator”. W programie znajdziesz wiele planów treningowych, żebyś mógł wybrać to, co Ciebie najbardziej interesuje. Znajdziesz tam również strategię odżywiania dostosowaną pod siebie. Poradnik podpowiada też jak zyskać i utrzymać niezbędną do osiągnięcia celu motywację.