Moje konto
Szmexy.pl
/za_darmo
Piotr Szmexy Tomaszewki

ODBIERZ
DARMOWE EBOOKI

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. 
dowiedz się więcej
Piotr Szmexy Tomaszewski
Szmexy.pl
/FIT_INSTAGRAM
Fit instagram

FIT INSTAGRAM

Z dnia na dzień rośnie liczba trenerów, dietetyków, fizjoterapeutów, czy innych osób, które chcą zarobić w branży Fitness. Jak wyróżnić się z tłumu? Jak zbudować markę osobistą na Instagramie? Jak pozyskać klientów całkowicie za darmo z pomocą tej aplikacji? Jak prowadzić profil, który będzie cieszył się dużym zasięgiem oraz zaufaniem?

Ten krótki poradnik w zupełności Ci wystarczy na start. Wprowadź porady, o których pisze, a w kilka miesięcy zwiększysz znacząco swoje przychody oraz świadomość marki.
Szmexy.pl
/DLA_ZAPRACOWANYCH

TRENING DLA ZAPRACOWANCYH

W pełni Cie rozumiem i wiem jak to jest NIE mieć czasu na treningi. Ale słuchaj! Nic straconego. Specjalnie dla Ciebie stworzyłem plan treningowy, który będzie wymagał tylko 60 minut, 3 razy w tygodniu. Tylko tyle wystarczy, żeby utrzymać wypracowane efekty, a kto wie, może nawet więcej?
Trening Dla zapracowanych

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Jeżeli chcesz otrzymywać dodatkowe wiadomości ode mnie, artykuły, ciekawostki, informacje o nowościach, a także specjalne oferty - zapraszam Cię do Naszego klubu.
.