Moje konto
Szmexy.pl
/za_darmo
Piotr Szmexy Tomaszewki

ODBIERZ
DARMOWE EBOOKI

Od lat dzielę się z Wami wiedzą za darmo i tutaj specjalnie dla Was będą wrzucał darmowe e-booki, żebyście mogli pogłębiać swoją wiedzę. 
dowiedz się więcej
Piotr Szmexy Tomaszewski
Szmexy.pl
/FIT_INSTAGRAM
Fit instagram

FIT INSTAGRAM

Z dnia na dzień rośnie liczba trenerów, dietetyków, fizjoterapeutów, czy innych osób, które chcą zarobić w branży Fitness. Jak wyróżnić się z tłumu? Jak zbudować markę osobistą na Instagramie? Jak pozyskać klientów całkowicie za darmo z pomocą tej aplikacji? Jak prowadzić profil, który będzie cieszył się dużym zasięgiem oraz zaufaniem?

Ten krótki poradnik w zupełności Ci wystarczy na start. Wprowadź porady, o których pisze, a w kilka miesięcy zwiększysz znacząco swoje przychody oraz świadomość marki.
Szmexy.pl
/DLA_ZAPRACOWANYCH

TRENING DLA ZAPRACOWANCYH

W pełni Cie rozumiem i wiem jak to jest NIE mieć czasu na treningi. Ale słuchaj! Nic straconego. Specjalnie dla Ciebie stworzyłem plan treningowy, który będzie wymagał tylko 60 minut, 3 razy w tygodniu. Tylko tyle wystarczy, żeby utrzymać wypracowane efekty, a kto wie, może nawet więcej?
Trening Dla zapracowanych

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA

Jeżeli chcesz otrzymywać dodatkowe wiadomości ode mnie, artykuły, ciekawostki, informacje o nowościach, a także specjalne oferty - zapraszam Cię do Naszego klubu.
.