Logo serwisu Szmexy.pl
Moje konto
Szmexy.pl
/Transformacje

Transformacje moich klientów

Piotr Szmexy Tomaszewski

Łukasz

Łukasz Mazurek i jego 3 miesięczna przemiana z użyciem mojego programu „Gladiator”, podczas której zrzucił ponad 10kg i 12cm w talii, dołożył 20kg na wyciskaniu żołnierskim. Tym samym Łukasz wygrał konkurs na przemianę na zamkniętej grupie „Arena”, do której ma dostęp każdy nabywca programu ❤️

Bartek

Bartek kupił mojego ebooka dwa lata temu i patrzcie co wypracował. Jak widać po 40stce też można wiele zdziałać i to jest idealny tego przykład. Kłaniam się w pas.

Dawid

Dawida, który wraz przy pomocy mojego E-booka najpierw zrzucił 9kg sadła, żeby potem zbudować 6kg dobrej jakości mięsa ? ma dopiero 17lat!

Marcin

Marcin w 12 tygodni zrzucił 7kg i 7cm w pasie z pomocą mojego E-booka. A o to co Marcin sam napisał:

„Nie spodziewałem się, aż takich efektów, a sam byłem swoim trenerem i dietetykiem? Wcześniej na myśl o redukcji myślałem tylko o tym, że będę chodził głodny i nie będę mógł jeść tego co lubię. Ale tak nie było! Jadłem to co lubię, ale w granicach zdrowego rozsądku ?Może nie jest to idealna sylwetka, może mogłem zrobić to lepiej, może nie ? Nie jestem perfekcyjny, nie jestem idealny, jestem sobą! Najważniejsze jest to, że czuje się teraz dobrze w swoim ciele, a o to chyba w tym wszystkim chodzi ? To co chciałem osiągnąłem! ?”

Kasia

Kasia, która z pomocą mojego E-booka - Kształtowanie Kobiecej Sylwetki, zrzuciła aż 15kg! Zajęło to 10 miesięcy, ale podczas tej redukcji była długa przerwa, a Kasia nie rezygnowała z piwka wieczorem co jakiś czas. Wisienką na torcie jest chyba fakt, że jest Mamą piątki dzieciaczków!

Wiktoria

Wiktoria i jej przemiana z pomocą mojego E-book-a, „Kształtowanie kobiecej sylwetki” -10kg w pół roku, nie odmawiając sobie jedzenia czy to na święta, czy przy specjalnych okazjach? A o to co Wiktoria chciałaby Wam przekazać: „Moja rada: codziennie powoli dążyć do celu, ale nie spodziewać się że to potrwa 3 tygodnie i stanie się cud. Niecodziennie wykonamy plan na 100 procent. Jednak nawet jak odpuścisz dietę, czy nie pójdziesz na trening to nie poddawaj się i w kolejnych dniach kontynuuj co zaczęłaś. Małymi krokami do przodu, wystarczy być konsekwentnym ?”

Adam

Adam zmienił swoją sylwetkę w oparciu o program gladiator. A o to co napisał na naszej zamkniętej grupie: "Jestem w mega szoku ze siła jest zadowalająca na redukcji. Pierwszy raz w życiu. Wszyscy zawsze mówili, że to nie możliwe. Zadowolony z tego co jem, nie chodzę głodny. Różnica między zdjęciami to pół roku, 96kg vs 85 koniec redukcji. Wyniki siłowe o dziwo podobne do tych jak ważyłem 100 kg"

Mateusz

Mateusz i jego rewelacyjna przemiana z pomocą programu Gladiator ❤️
„Przemiana po 14-sto miesięcznej redukcji, od listopada 2017 do grudnia 2019. Wcześniej miałem już pewien staż treningowy, ale nigdy nie udawało mi się zredukować i kończyło się zawsze na tym że "to wina grubych kości" i ogólnie to chyba nawet geny miałem grube ? bo od kiedy pamiętam walczyłem z nadwagą a wręcz otyłością. Wszystko zmieniło się po przeczytaniu e-booka #programgladiator w którym Piotr 'Szmexy' Tomaszewski pokazał, jak podejść do wszystkiego z głową, że to dieta i trening jest dla nas a nie my dla nich.”

Chcesz osiągnąć podobne efekty?

Sprawdź ofertę produktów

ZAPISZ SIĘ DO AKADEMII PANA SZMEXA

Otrzymasz rabat 10% na wszystkie moje programy i jadłospisy, a dodatkowo co tydzień będę Ci wysyłał maile, które pomogą Ci w drodze po zdrową i wysportowaną sylwetkę.
.