Mężczyzno – sylwetka marzeń czeka

Umięśnione ciało, najlepiej w kształcie litery V, kaloryfer na brzuchu, piękna klata i bicepsy plus odpowiednio umięśnione nogi, to sylwetka, o której marzy większość mężczyzn. Taka sylwetka też na pewno zwróci uwagę płci przeciwnej. Czy da się uzyskać taką sylwetkę bez wyrzeczeń, codziennej harówki na siłowni i restrykcyjnej diety? Oczywiście!

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń

Uzyskanie wymarzonej sylwetki bez wyrzeczeń, codziennych treningów i restrykcyjnych diet jest jak najbardziej możliwe. Jednak ważne jest, aby plan treningowy i żywienie było odpowiednio dopasowane do każdego człowieka i jego ciała. Tylko odpowiednio dostosowany trening i dieta pozwolą na uzyskanie sylwetki estetycznej. Przykładowy plan treningowy na cztery dni znajduje się w e-booku „Estetyczna sylwetka”. W e-booku można przeczytać też ważne informacje o poszczególnych elementach treningu, a także żywieniu czy motywacji.

Tylko trzy dni treningu i ulubione potrawy

Wystarczy trenować trzy razy w tygodniu, a jeść można to, co się lubi, by uzyskać wymarzoną sylwetkę. Takie informacje można przeczytać w poradniku „Program gladiator”. W programie znajdziesz wiele planów treningowych, żebyś mógł wybrać to, co Ciebie najbardziej interesuje. Znajdziesz tam również strategię odżywiania dostosowaną pod siebie. Poradnik podpowiada też jak zyskać i utrzymać niezbędną do osiągnięcia celu motywację.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3